Home TE NDRYSHME Kengetarja e njohur tregon simptomat e koronavirusit dhe cfare ka hequr ajo...

Kengetarja e njohur tregon simptomat e koronavirusit dhe cfare ka hequr ajo gjate ketyre diteve

303
0

Adelina Thaçi kengetarja e dashur per te gjuthe ka treguar se cfare ka ndodhur me te kur ka qene e infektuar me koronavirusin dhe tashme eshte me mire.

Ajo shprehet se:“Kam pasur dhimbje të trupit, syve, qafës. Humbje e shijes dhe apetitit. Dhe kam qëndruar vetëm shtrirë, s’kam mundur që të zgjohem. Vetëm kur kam shkuar tek mjeku për t’u testuar”, ka thënë Thaçi.

Ajo ka treguar se asnjë prej anëtarëve të familjes deri tani s’ka kurrfarë simptomash.

“Deri tash s’kanë asnjë simptoma anëtarët e tjerë të familjes. Në momentin që e kam kuptuar jam izoluar dhe i kam shmangur kontaktet”, ka shtuar ajo.

Ne i urojme dite te bukura dhe plot shendet.