Maja hyn në banesë duke thyer derën, por ia merr ulërimave nga ballkoni. Video

Kengetarja Maja dhe bashkeshorti i saj jane ne grindje mes njeri tjetrin dhe kengetarja ka marr urdher mbrojtje nga policia. Diten e sotme eshte postuar nje video ku bashkeshorti dhe kengetarja debatojne me njeri tjetrin.

Per me shume shikoni videon