Sunday, September 27, 2020
Home Blog

Lista e plotë: Kush duhet të shkojë në karantinë nga data 28 shtatori

Kush duhet të jetë në karantinë? Njerëzit që kanë qëndruar në një vend ose zonë me një rrezik në rritje të infektimit dhe më pas...

Gjermania e ka një lajm të madh për hapjen e kufijve për vendet e...

Lajme te mira vijne nga nga qeveria gjermane ku pritet se ka marrë një tjetër vendim duke lejuar udhëtimet për shtetasit jo-europianë për shkak...

Meleku e vogël i bëri gjithë shqiptarët për të qarë/ Shihni sa është zbukuruar...

Vogëlushja Beren Gokyildiz eshte aktorja qe fitoi zemrat e te gjithe publikut shqiptar me rolin e saj ne serialin “Nënë”. Beren edhe pse e vogel...

Doli në televizor të kërkonte burrë, shqiptaren e lënë me shpatulla pas muri: Më...

Nje nder emisionet e ndjekur televizive kete jave ka transmetuar takimin e ciftit Maris Lika-s dhe Fjorela Peto-s te cilet ishin takuar ne bar...

Gjeni përgjigjen e saktë, kujdes se 90 % e njerëzve gabojnë

A e keni gati pergjigjen? Vetem nese keni qene shume i mire ne matematike mund ta zgjidhni shpejt e tejepni nje pergjigje. Nëse ende nuk arritët...

“Merrni masa për popullsinë”, Agjencia e Mbrojtjes Civile ngre alarmin: Njoftoni për rrezikun qe...

“AKMC, agjencia në varësi të Ministrisë së Mbrojtjes, shkresë prefekturave Shkodër, Lezhë, Fier, Vlorë, Gjirokastër. Sipas IGJEUM, në veri perendim dhe jug të vendit...

I erdhi ne maje te hundes! Xhensila reagon ndaj akuzave per operacione plastike: Jam...

Kengetarja shume e dashur per publikun Xhensila Myrtezaj ka reaguar si rrallehere rreth akuzave per operacionet plastike qe ka pare neper rrjete. Ajo ka publikuar...

Toka nuk gjen qetësi, sizmologu: Tërmeti ishte mbi 7 ballë, por…

Termeti qe goditi zonen e Cerrikut, te merkuren ne darke nuk ishte pasgoditje por nje termet me magnitude 4.5 balle i shkalles rihter. Ne lidhje...

Rikthehen tërmetet serisht lëkundjet ndihen deri në Selanik

Psas Shqiperise tashme lekundjen po ndihen dh ene Greqi.Lajmet bejn te ditur se termeti i mbremjes se sotme eshte ndjere deri ne Selanik. Një tërmet...

Meteorologët: Stuhia do të prekë dhe Shqipërinë.5 qytet qe duhet te marrin masat

Pritet që stuhia që ka goditur Italinë pasditen e sotme të zhvendoset edhe në Shqipëri ndaj duhet te beheni gati dhe te mos udhetoni...

Recent Posts