Shkodrania martohet me një indian, habit me ate qe tregon per traditat e tyre: 7 dite duhet te flija me…

0
1341

Nje vajze shkodrane ka nje histori te vecante per te treguar.

Lidhja e saj me bashkeshortin e saj indian eshte nje histori teper e bukur.

Bashkeshortin ajo tregon se e ka njohur ne facebok dhe vetem me pas eshte transferuar ne Indi nga ku edhe ka folur per te treguar historine e saj.

Ndiqni vidjon: