HomeHISTORI

HISTORI

Njihuni me djalin e Michael Jackson. Kopje si babai i tij. Foto

Në vitin 1996, Michael u martua me Debbie Rowe. Ajo ishte një infermiere dhe një mike e tij prej kohësh. Nga bashkimi i tyre erdhën dy fëmijë, një djalë i quajtur Michael Joseph Jackson Jr, i njohur zakonisht si...

Nena dhe vajza mbesin shtatzen ne te njejten kohe, cudisin edhe mjeket

Një nënë dhe një vajzë mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, lindën djem me vetëm dy javë diferencë - dhe daja dhe nipi tani do të fillojnë shkollën në shtator. Nena 44 vjeç shkote te takoj te bijen 24 vjec...

Historia qe i ndryshoj jeten. Binjaket nga Patos si u fshehen poshte kamionit dhe me pas u bene shkencetare ne Angli

"Good Morning Hope", kështu titullohet libra i dy shkencëtareve të suksesshme, Argita dhe Detina Zalli. Të ftuara mbrëmjen e djeshme në emisionin "Opinion", motrat binjake nga Patosi treguan kalavarin e vuajtjeve që u është dashur të kalojnë për të...

102 vjecarja tregoi sekretin pse jetoi me shume se nje shekull

Joyce Jackman festoi ditëlindjen e saj të 102-të më 9 maj dhe tregoi se si ka arritur të jetojë mbi një shekull - ajo mendon se mardhenia e mire ne shtart me bahkeshortin eshte ilaci i jetegjatesis. Ajo ka jetuar...

Femija 18 muajsh e gjate sa nena e saj dhe pesha e saj po cudit mjeket

Magnolia është 18 muajsh dhe eshte shumë e gjatë. Ajo eshte e gjatë sa nëna e saj po rritet aq shpejt sa ka nevojë për këpucë të reja çdo muaj. Magnolia është një vjeç e gjysmë dhe ajo tashmë...

Pas gjithe ato viteve perpjekje nena 46 vjecare lind djal

Gjatë gjithë jetës sime u rrita, nga një grup mjekësh dhe specialistësh qe më kishin thënë se kurrë nuk do të mbetem shtatzënë. Por un nuk u dorezova edhe pse mjeket nuk me jepnin shpresa. Një muaj pas ditëlindjes sime...

Cmendet gruaja. Lan xhamat e shtepisë në katin e 10 të pallatit. Foto

Jane disa femra qe pastertin e kane ne "gjak" duke ven dhe veten e tyre ne rrezit si e si qe cdo gje ne shtepin e tyre te jete e paster. Nje video qarkullon ne internet ku shikohet se si...

Gjyshi 87 vjecar i le amanetin dhe deshiren e fundit mbeses para se te largohej nga kjo bote

Asnjëherë nuk e dimë se sa kohë na ka mbetur me familjarët, sidomos me të moshuarit. Prandaj mbesa 25-vjeçare vendosi të pozonte për një seri fotosh të ngrohta me një fustan martese me gjyshin e saj pasi ai ja...

6 zakonet e përditshme të Tina Turner që e ndihmuan të jetonte 83 vjec dhe plot sfida

Mbretëresha e Rock-n-roll-it jetoj 83 vjec edhe pse ishte me tre semundje te renda ajo jetoi aq sa deshi dhe njejete plot sfida. Keto jane 6 zakonet e përditshme të Tina Turner që e ndihmuan të jetonte 83 vjec 1. Ajo...

Njërin sy kaf dhe tjetrin të kaltër, njihuni me vëllezërit më të veçantë në botë. Foto

Mohamed dhe Karem Selman janë vëllezërit turq, që kanë sy me ngjyra të ndryshme, për shkak të një sindrome të rrallë. Fëmijët 11 dhe 4 vjeç kanë syrin e djathtë të kaltër, derisa të majtin ngjyrë kafe dhe kjo ka...
Advertisingspot_img

Popular posts

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe