Home TE NDRYSHME Lindi djalin e dytë Diellin pak kohë më parë, në këtë gjendje...

Lindi djalin e dytë Diellin pak kohë më parë, në këtë gjendje nuk e kemi parë më parë Arbanën/ Publikon fotot nga shtëpia duke

265
0

Moderatorja shume e dashur per publikun Arbana Osmani u be nene per here te dyte. Arbana solli ne jete nje djale te cilit i vendosi emrin Diell.

Ajo nuk e ka zbuluar ende portretin e vogelushit edhe pse disa here ka ndare momente te embla prane tij. Moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe nuk i ka kursyer asnjehere postimet edhe gjate kesaj periudhe.

Se fundmi ne ‘Instastory’ ajo ka treguar per ndjekesit se eshte duke bere thonjte ne shtepi. Arbana eshte gjithmone e kuruar deri ne detaje ne cdo dalje te saj ne televizion apo fotografi.


Kujtojme se moderatorja e njohur ka arritur te kete linja perfekte vetem pak dite pasi solli ne jete vogelushin e saj. Ajo ka treguar se ka ndjekur disa keshilla gjate pritjes se embel si pershembull duke ngrene shendetshem ndersa tani eshte duke ndjekur nje regjim ushqimor qe perfshin shume proteina dhe fibra.Ne fotot e postuara se fundmi Arbana nuk duket aspak sikur sapo ka lindur.