Gili feston sot ditëlindjen po nuk do ta besoni sa vite mbush ajo!

Kjo sot per Gilin eshte nje dite e vecante. Kengetarja e njohur e muzikes shqiptare feston ditelindjen e saj.Gili sot mbush plot 53 vjece dhe si perkunder viteve qe kalojne ajo ka mbetur ne nje forme teper te mire.

Vlen per tu permendur se edhe pse vitet kalojne projektet e saj muzikore vazhdohen te degjohen ende.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *