Shikoni si duket sot “Marigoja” sa shume qe ka ndryshuar aktorja. Foto

Me suksese të panumërta dhe një karrierë të gjatë e plot role që kanë shenjuar kujtesën e të gjithë shqiptarëve, Elvira Diamanti është tërhequr nga skena. Aktorja e famshme do të mbahet mend sidomos për interpretimin e magjishëm të “Marigosë” përkrah Robert Ndrenikës dhe Hajrie Rondos në filmin “Përallë nga e kaluara”. Elvira sot është…

Read More

Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar dhe është plakur Maria nga seriali ‘Për ty’ (Foto)

Seriali ‘Për ty’ me aktorët kryesor ‘Maria’ dhe ‘Antonio’, vite më parë ishte ndër serialet më të shikuar në vendin tonë. Pasi kanë kaluar vite nga xhirimi i kësaj telenovele, aktorja kryesore Ana De la Reguera, të cilën e njohim në rolin e Marisë ka ndryshuar shumë, shkruan lajmi. Në një foto që aktorja meksikane…

Read More