Arbana poston per here te pare foto me vajzen e saj Zoi. Shikoni se sa qenka rritur

Arbana Osmani pa publikuar nje foto te bukur te vajzes se saj Zoi. Ajo e ka publikuar per here te pare foton e saj.

Moderatorja ka nisur nje projekt te ri ne jeten e saj ku ka hapur nje restorant tek piramida dhe eshte fokusuar tek ky biznes.

Ajo ka marr dhe vajzen e saj Zoi ne restorant dhe e ka fotografuar duke e ndare ate me ndjekesit e saj ne Instagram.