E mbani mend ju Dilarën, që Xhihani nuk e donte? Epo ajo ka marrë burrë shqiptar, ja shikoni si duken bashkë

0
831

Ne serialin turk ”Fate të kryqëzuara” personazhi i Dilares ka qene shume i dashur per publikun.
Ajo quhet Ebru Özkan dhe mesohet se prej disa vitesh ajo eshte e martuar me aktorin e njohur shqiptar Ertan Shabani.

Cifti i aktoreve kishin pasur nje lidhje te gjate me njeri tjeterin dhe kane vendosur te martohen para 4 vitesh ne 3 qershor 2016. Aktori shqiptar nga Shkupi gjate ceremonise martesore ka ftuar edhe aktore te tjere shqiptare.

Madje Ebru dhe Ertan tani jane bere edhe prinder por gjithsesei karriera e tyre eshte mjaft e pasur.

Kujtojme se Ertani se fundmi eshte pjese e rendesishme e nje nga serialet me te fundit turk