Zbulohen detaje te reja nga sulmi i Top Channel. Ja cfare kane zbuluar hetuesit

0
208

Detaje të reja kanë dalur në dritë nga sulmi ndajë Top Channel ku humbi jetën roja Pal Kola.

Ekspertiza ka zbuluar profilet e ADN-së të tre personave plus dhe një shenjë gishti në makinën Rang Rover qe u dogjë natën e sulmit.

Bëhet fjalë për një person me rrezikshmëri të lartë kriminale dhe në ditët në vazdhim priten të jepen detaje të reja.