Kiara surprizon te gjithe me postimin e fundit per Luizin

0
141

Tashmë jeta e Kiarës ka ndryshuar dhe e gjithë vëmendja e portaleve është tek ajo.

Ajo ka postuar ne profilin e saj në instagram shprehjet e saj epike si “Më lër hapsirën time”, “Lëre të rrjedhë”, “Sinqerisht, realisht” etj.

Këto batuta do mbahen mend nga ky BBV ku ato u bene meme në të gjitha rrjetet sociale.

Ajo ka shkruar dhe hashtagun e famshëm “Me Luizin”dhe ajo tashme është nje fanse e madhe e Luizit. I urojmë Luizit FITORE.