Home TE NDRYSHME Xhemi Shehu thyen “rregullat”, publikon si asnjëherë bashkëshortin e saj (FOTO LAJM)

Xhemi Shehu thyen “rregullat”, publikon si asnjëherë bashkëshortin e saj (FOTO LAJM)

395
0

Ajo eshte nje nga prezantueset me te mira te ekranit shpitar dhe shume e dashur per te gjithe por ajo jeten e saj private e mban te fshehur.

Në një postim në InstaStory, Xhemi ka treguar se e ka kaluar ditën me familjen dhe nga larg ka fotografuar bashkëshortin e saj.

Ai shfaqet duke ecur krah njërit prej djemve të tyre, teksa shijojnë së bashku kohën e familjes.

Partneri i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.

Ne i urojme dite te bukura se bashku.