Vjen lajmi i papritur nga Arbana Osmanin.Te gjithe mezi e prisnim

0
608

Ate e duan te gjithe dhe ajo eshte nje prezantuese shume e mire.

Arbana ka bërë me dije se do të rikthehet në ekran shume shpejte, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë por ajo nuk rri dot pa ekranin dhe spektaklin.

Në sezonin e ri televiziv moderatorja do të drejtojë sërish “Dua të të bëj të lumtur”, teksa ka ftuar çdokënd që dëshiron të jetë pjesë e programit të nisë historitë në llogarinë e saj.

“Dua te te bej te lumtur” rikthehet ne ekranin e Topchannelalbania ne Janar. Na dergoni historite tuaja ose na kontaktoni ne numrin +355 69 708 5355.

Natyrisht qe mund te mi dergoni dhe mua ketu ne dm sic beni zakonisht Love you all”, ka shkruar Arbana.

I urojme dite te bukura.