E duan të gjithë shqiptarët/ Songyli jep mesazhin e madh pas ndarjes nga burri; Unë jam…

0
990

Ajo eshte nje nga aktoret me te mira Turke dhe te gjithe e duan shume.

Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur me rolin e “ëë” në serialin “Lule të vetmuara” nje serial shume i bukur dhe shume i ndjekur nga Shqiptaret.

Pas përfundimit të këtij seriali në Turqi, aktorja 27-vjeçare e ka lënë pak pas dore karrierën në aktrim dhe u përqëndrua tek biznesi i saj.

Ajo eshte ndar nga bashkeshorti i saj por fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz.

“Isha shumë e emocionuar kur më ofruan të modeloja. Ishte diçka që nuk e kisha bërë deri më sot, nuk kam patur eksperiencë”-tha aktorja.

Une jame e lire dhe po bej nje jete te qete dhe shume pune drejt serialeve te reja.

Tashme qe e eshte vetem ka me shume hapsira dhe me shume prane projekteve te reja artistike.