Home TE NDRYSHME Vjen lajmi fantastik, shënohet shifër rekord i të shëruarve nga koronavirusi në...

Vjen lajmi fantastik, shënohet shifër rekord i të shëruarve nga koronavirusi në 24 orët e fundit

161
0

Ogerta Manastirliu ka dhënë një lajm të mirë sa i përket situatës nga COVID-19 në vendin tone ku nje numer i madh pacientesh jane sheruar dhe ky numer eshte ne rritje cdo dite.

Manastirliu thotë se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 230 qytetarë dhe shpresojme qe ky numer te rritet cdo dite.

Gjatë 24 orëve të fundit, 230 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin ”, shkruan Manastirliu.

Ndaj shpresojm qe situata te qetesohet dhe dite me te mira te vijn.