Video po thyen rrjetin/ Arrestohet Konkurrenti i PërPuthen, policët i vënë prangat dhe e

0
566

Gjatë mbrëmjes së djeshme faqja ‘Vipat e Bllokut’ kanë publikuar videon ku shihet një konkurrent i emisionit të dashurisë Përputhen që është arrestuar nga Policia në Shqipëri.

Konkurrenti që shihet në videon e publikuar është Princi, por se ende nuk dihet arsyeja e arrestimit të tij.

Kujtojmë që Princi kishte një pëlqim për Jasminën në momentin që hyri në program, ku kjo e fundit mbrëmë u largua beqare nga emisioni, por për të vazhduar njohjen akoma me konkurrentin nga Kosova, Andi Artani.