Vajza i nxorri të palarat live, Blerina Bombaj skuqet nga sikleti

0
598

E ftuar ne emisionin e pasdites me dy femijet e saj nutricionistja e njohur Blerina Bombaj duekt se eshte vene ne siklet gjate emisionit.

Ajo qe e beri te ndihet e tille eshte komenti i vajses se saj Ana qe mund ta shikoni ne vidjo se cfare tha.

Femijet e sotem jane shume te cliret dhe femijet e Blerines gjithashtu shprehen lirshem