A e gjeni dot se cili prej tyre eshte Bes Kallaku?

0
934

Dita e pare e shkolles oer vitin 2020 na ka bere nostalgjik ne te tjereve q nuk jami ne shkolle dhe jemi rritur ne nje brez tjeter.

Me sa duket neper rrjete sociale disa nga vipat shqiptar jane kthyer prapa ne kohe dhe kane publikuar foto te tyre nga klasat fillore.

Nje nder keta VIP-a eshte edhe Bes Kallaku qe ka postuar nje foto me shoket e tij nga Fushe-Kruja.

Besi eshte ai i qeshuri dhe i i veshur me kemishe, e per te gjithe ata qe nuk e njohen eshte djali me pantallona te bardha dhe kemishe blu policie.

“Urime ditën e parë të shkollës së gjithë atyre dashurive që ulen për herë të parë në bankat e shkollës.
At Zef Pllumi thoshte që këtij populli i duhet ndërruar truni, e truni ndërrohet vetëm me arsimim dhe shkollim. (Foto nga dita e parë e shkollës në Fushë Krujë). Zoti ju rujt!”, ka shkruar Besi në foton e publikuar në “Instagram”.