Home TE NDRYSHME Uji po merr para çdo gjë në Greqi, gruaja ngjitet në shtyllë...

Uji po merr para çdo gjë në Greqi, gruaja ngjitet në shtyllë që të shpëtojë

244
0

Ishulli i Kretës është përfshirë nga moti me shira dhe rreshjet e dendura të shiut nuk kanë të ndalur prej ditësh.

Në Herakloi uji po merr para çdo gjë. Një grua, e cila po udhëtonte me makinë është dashur të ngjitet në shtyllë për të shpëtuar.

Gruaja ishte në makinën e saj në zonën e Karteros në kohën kur ”qielli u hap”. Uji po merr para çdo gjë raportohet nga mediat greke. Situata nuk është e mirë raportohet.

Si bëhet e ditur gruaja është në gjendje të mirë.

Moti shpresoj te qetesohet javen tjeter.