Home TE NDRYSHME Edhe motrat nuk ngjanë kaq shumë, shikoni pak sa ngjanë Xhemi Shehu...

Edhe motrat nuk ngjanë kaq shumë, shikoni pak sa ngjanë Xhemi Shehu me këtë vajzë të njohur, ajo është gruaja e…

594
0

Moderatorja e njohur ka publikuar nje foto me sozine e saj e cila tani eshte e njohur per publikun shqiptar. Behet fjale per Ira Seferin, bashkeshorten e aktorit te humorit Gaz Paja.

Ira duket nje kopje e Xhemit edhe pse nuk ka lidhje gjaku me kete te fundit.Bukuroshet jane pothuajse identike me njera-tjetren dhe ngjajne sikur te jene binjake. Te gjithe kane mbetur te habitur pasi vajzat kane nje ngjashmeri ekstreme .

Moderatorja Xhemi Shehu eshte konsideruar prej vitesh si nje nga femrat me te bukura te showbiz-it dhe tani kesaj liste i eshte shtuar edhe Ira!

Kujtojme se Xhemi dhe Gazi kane nje shoqeri te mire keshtu qe dhe bashkeshortja e tij nuk mund te ishte jashte ketij rrethi.