Home TE NDRYSHME Xhensila Myrtezaj i ben Arbanes urimin e bukur/ Ja cfare i thote...

Xhensila Myrtezaj i ben Arbanes urimin e bukur/ Ja cfare i thote ajo per lindjen e djalit te saj Diell

378
0

Arbana Osmani tashme eshte bere nene per here te dyte dhe te gjithe e kane uruar dhe derguar dhurata per femijen e saj.

Cifiti ka vendosur qe ta quajne vogelushin e tyre, Diell.

Urimet nuk munguan as nga miqte e as nga ndjekesit e moderatores.

Kengetarja Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur qe ta uroj me kete urim ciftin: “Me jet te gjate Dielli, do ju ngrohe zemrat. Zoti ju bekoft familja me e bukur”.

Kujtojme se Arbana eshte nene e nje djali me te rritur te quajtur Joni i cili me siguri eshte shume i lumtur per ardhjen ne jete te Diellit.