Ua sa bukuri, shikoni super vilën e Sonila Meços/ Ja se ku ndodhet ajo

0
742

Sonila Meço, Moderatorja shumë e dashur për publikun prej vitesh ne emisione televizive, po i kalon pushimet e saj në Dardhë të Korçës. Atje Sonila sic duket po pushon në vilën e saj që gjendet mes nje gjelbërimit dhe natyres se bukur.

Ne fotot e postuara së fundmi moderatorja ka treguar nje vile ne dy kate që të dhuron një pamje mahnitëse, e ndërtuar e gjitha prej guri dhe me një oborr plot me lule e te mbjella.

Ja statusi i moderatores qe te ve ne mendime:

“Në fshat gjen një energji të pashtershme natyre, blatimi me të mirat e saj arrin kulmin e mrekullisë krijuese. Dhe një pjesë e tyre nuk duan as mundimin më të vogël njerëzor për të ekzistuar të freskëta, të hajthshme, të shijshme e plot shëndet. Për politikë, reformë zgjedhore e në drejtësi jo e jo! As për borxh publik, as për hua marramendëse nga FMN, eurobonde, BB…për deputet zone, rryshfet, korrupsion e babëzi pushteti jo e jo.