2-vjetori i Ajkës, Xhensila dhe Besi i organizojnë festënsi kure me pare përrallore (Pamje)

0
532

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë para 3 vitesh. Në jetë erdhi vogëlushja Ajka qe ata e donin shume dhe eshte nje femi shume i mire.

Ajka diten e sotme u be dy vjec dhe prindërit i kanë organizuar një festë madhështore, në shtëpinë e tyre në Gjirin e Lalëzit.

Besi dhe Xhensila kanë krijuar për të voglën e tyre një ambient përrallor, me zbukurime të tilla si flutura, kërpudha, ora gjigande, xhuxhë e shumë të tjera.

Po ashtu ato porositur për Ajkën një bluzë të qendisur, në të cilën shkruhet: “Drit’ Dielli”.

Ne i uroujme dite te bukura familjes Sallaku dhe plot diell.