U infektua me Covid, ‘Sadna’ shfaqet e transformuar, ja gjendja shëndetësore e aktores

0
586

E kemi njohur ne serialin indian “Bidai” dhe aktorja kryesore Sadna mesohet se ka dale e infektuar me COVID-19.

Sara Khan quhet ajo ne jeten reale dhe lajmin e ka dhene ajo vete ne nje postim ne instagram ku shkruante se eshte karantinuar.

Ajo tregon se po qendron e izoluar ne shtepine e prinderve te saj dhe madje ka publikuar nje foto ku informon fansat e saj per gjendjen e saj shendetesore.

Aktorja tregon se eshte mire dhe fotoja tregon pamjen e saj paksa te lodhur ne fakt.

“Doja t`ju tregoja se jam mire dhe inshallah sherohem sa me shpejt nga ky virus idiot. Jam e bekuar qe kam urimet, dashurine, kujdesin dhe suportin tuaj” – shkruan Sara perkrah fotos.

‘Sadna’ eshe kujdesur qe te qendroje larg prindeerve dhe motrave te saj, ku njera prej tyre kishte publikuar edhe nje vidjo per kete, dhe dukej Sara qe qendronte ne distance me maske.

Sherim te shpejte aktores shume te dashur edhe nga ne shqiptaret.