Këngëtarja e njohur shfaqet te ‘Shihemi në Gjyq’ i Eni Çobanit: Ish-burri më ngriti kurth për tradhti …

0
627

Rubrika “Shihemi në gjyq” ka sjell ditën e sotme historinë e dhimbshme të artistes tonë të njohur Burbuqe Rada.

Ajo tregon se në muajin Qershor të këtij viti, djali i saj ndahet nga jeta dhe ajo duket qe dhimbjen e kishte ende teper te madhe saqe nuk ka mundur të mbajë dot as lotët.

Zonja e nderuar tregoi se tashmë ka mbetur e vetme paasi vetëm atë fëmijë kishte nga martesa e saj e cila per me teper zgjati pak e një vit pas lindjes së djalit, në vitin ’87, ajo vendos të divorcohet nga bashkeshorti

Burbuqa tregoi se ndarja ndodhi për arsye keqtrajtimi, por gjithasht uajo tregoi edhe një rast kur ish-bashkëshorti i saj i ngriti një kurth per tradheti që e detyroi atë të ndahej prej tij.

Nje histori e trishte dhe aq me teper ne ate kohe kur nuk ishin keto kushte

Per me teper ndiqni videon e plote