Xheni feston ditëlindjen, Benardi e surprizon ate shume bukur publikisht

Nje nga ciftet me te ndjekur nga shqiptaret Xheni dhe Benardi u shfaqen ne fillim te ketij viti se bashku dhe te me te lumtur se me pare.

Xheni sot ka festuar ditelindjen dhe nuk mungoi as edhe urimi i bukur publik dhe surpriza nga Benardi.

” Gezuar ditelindjen. Edhe 100 vite te lumtura zemer”, ka shkruar Benardi perkrah fotos se tij me Xhenin.

Pak kohe me pare Xhenin e pyeten ne nje interviste se cfare kandryshuar tek marredhenia e tyre pas rikthimit dhe ajo ka thene se kesaj radhe e mbajten te fshehte dhe i kane bere hapat me ngadale.