Termet ne vendin tone. Ja ku ishte epiqendra

Diten e sotme ne vendin tone ka rene nje termet me magnituden 3 balle.
Termeti eshte ndjere ne shqiperine e mesme ne Elbasan deri ne Librazhd.

Fatmiresishte lekundjet kane qene te lehta dhe nuk eshte raportuar asnje problem.

Ekspertet thone se termete te tilla jane normale dhe nuk kane probleme.

Shijejete.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *