‘Sulltan Sulejmani’ dhe ‘Shehrezade’ publikojnë pamjet e ëmbla në pritje të fëmijës

Aktorja e njohur turke, Bergüzar Korel,me 9 mars eshte bere nene per here te dyte dhe djalin e vogel ajo bashke me te shoqin, aktorin Halit Ergenç, e kane quajtur Han.

Per publikun shqiptar cifti u be i famshem ne serialin “Sheherzadja” dhe ne muajin e fundit te shtatezanie eshte shfaqur ne ekran me nje klip te bukur qe do ta kete si kujtim.

Madje ajo ka shprehur se i eshte dukur si nje feste babyshower qe organizohej para lindjes se bebit, pasi edh ne klip ka qene prezent edhe Haliti.

Berguzar dhe Halit kane vite qe jane martuar dhe tani duken kaq bukur si prinder te dy djemve.