Sot ajo është një prezantuese shumë e njohur, por a e gjeni dot kush është kjo vogëlushe në këtë foto?

0
789

Tashmë prej disa vitesh, Bieta Sulob e shohim në ekranin e Top Channel ku duket se ka terhiqur te gjithë publikun.

Mirëpo, askush nuk e dinte se Bieta Sulon e kemi parë shumë më herët në ekran, e madje kur ajo ishte në moshë fare të vogël.

Bieta e ka konfirmuar edhe vete se ka luajtur në filmin e njohur shqiptar “Djali elastik”, dhe kishte rolin e motrës 5-vjeçare të aktorit kryesor.

“Jam unë 5-vjeç. Madje kam pasur edhe oferta të tjera pas këtij filmi, por s’më lanë prindërit se ishte lodhje për një fëmijë”.- ka treguar moderatorja.