Brenda shtepise se Arbanes dhe Eduartit/ Shikoni cfare rremuje ka beri Joni djali i saj

Arbana Osmani eshte nje moderatore shume e dashur per publikun dhe tashme ne dime se ajo eshte ne pritje te embel per here te dyte.

Arbana na ka njohur me djalin e saj Jon dhe qe ne fillim ka treguar se e ka quajtur me ate emer pasi i pelqente shume kenga Jon e Ardit Gjebreas.

Ne rrjetet sociale ajo publikon shpesh foto nga koha e saj ne shtepi apo kur eshte me pushime.

Moderatorja ka publikuar nje foto prane te birit qe po luan me Lego.

Mbishkrimi ne foto eshte: Natyre e qete ne shtepine tone