Home TE NDRYSHME Si rrallë më parë! Edi Rama publikon foton nga pushimet në Tropojë...

Si rrallë më parë! Edi Rama publikon foton nga pushimet në Tropojë me gruan Lindën dhe Zahon: Ja çfarë shkruan

211
0

Kryeministri Edi Rama është zhvendosur këtë fundjavë në Valbonë, Tropojë, së bashku me bashkëshorten e tij, Lindën dhe djalin e vogël, Zaho.

Në foton e postuar nga vetë kryeminstri në rrjetet sociale, kreu i qeverisë shihet i buzëqeshur pranë familjes së tij teksa nuk ka harruar të vendosë maskën mbr ojtëse nga Covid-19.

Rama dhe Linda shihen të maskuar, ndërsa Zaho i vogël duke qenë se është nën moshën 12 vjeç mund ta shijojë natyrën pa kufizime.

Ne i urojme dite te bukura se bashku.