Shu het familja autostraden e Vlorës/ Momentet kur babai i dhuronte “trëndafil të bardhë” vajzës së tij të ndjerë (Foto)

Një familje është shuar gjatë në autostradën Fier-Vlorë. Prindërit dhe 2 fëmijët humbën jetën.

Një makinë tip ‘Audi’ me shpejtësi mbi 150 km/h, ku udhëtonin 3 të rinj, ka përplasur mjetin tjetër tip “Toyota” në të cilën udhëtonte familja.

Gazeta Shqip ka siguruar foto të familjes e cila humbi jetën në autostradën e Vlorës.

Në foton e mëposhtme shikohet babai i ndjerë i cili i dhuron një trendafil të bardhë, vajzës së tij e cila edhe ajo humbi jetën së bashku me motrën dhe mamanë e saj.