Home TE NDRYSHME Nuk do te besoni.Shikoni se sa shume ka ndryshuar Albana Vokshit (Fotot)

Nuk do te besoni.Shikoni se sa shume ka ndryshuar Albana Vokshit (Fotot)

237
0

Deputetja demokrate, pas humbjes që pësoi sërish Partia Demokratike, duket se ka gjetur kohë që pas një fushate të lodhshme të merret fuqishëm me pamjen e saj.

Ajo ka bërë ndryshime të dukshme në pamje siç shikoni fotot në galerinë që ju sjell noa

E kuruar në detaj dhe me vite goxha të zbritura, Albana Vokshi na shfaqet krej ndryshe së fundi.