Home TE NDRYSHME Shkodranja martohet me një indian, habit me ate qe tregon per traditat...

Shkodranja martohet me një indian, habit me ate qe tregon per traditat e tyre: 7 dite duhet te flija me..

1304
0

Një histori të veçantë ka ndodhur mes vajzes shqiptare dhe bashkeshortit te saj indian te cilin e njohu ne Facebook.

Histori e rralle por e bukur.

Ajo eshte transferuar ne Indi dhe kete e tregon ne videon me poshte. Nga njohja me bashkeshorti tek zakonet e reja per te dhe jeta e saj e re ne Indi prej disa vitesh tashme.

Ajo eshte shume e lumtur dhe po kalon nje histori te bukur dashurie.

Me poshte shikoni videon.