Home TE NDRYSHME Shpërthen Covid-19 në këtë qytet shqiptar, sot janë regjistruar 66 raste të...

Shpërthen Covid-19 në këtë qytet shqiptar, sot janë regjistruar 66 raste të reja

274
0

Dita e sotme ka shënuar një rekord të ri për vendin tonë, pasi janë konfirmuar 311 raste të reja

Një nga qytetet me numrin më të lartë të infeksioneve paraqitet Fieri, ku janë regjistruar plotë 66 raste të reja dhe situata duket tepër e rënduar nga virusi.

Qytetarët e Fierit janë në hall të madh, pasi në deklaratën e ministrisë nuk jepen detaje lidhur me vendet apo institucionet ku janë regjistruar 66 rastet e sotme, gjë e cila nuk të jep mundësinë të mbrohesh.

Ndaj ruani distancimin socail dhe tregohuni te kujdesshem.