Home TE NDRYSHME Shikoni sa bukur e ka rregulluar Xhensila dhomën e vajzës së saj...

Shikoni sa bukur e ka rregulluar Xhensila dhomën e vajzës së saj Ajka

233
0

Kengetarja Xhensila Myrtazaj dhe Bes Kallaku jane nje nga ciftet me te dashura te showbizit shqiptar dhe pas marteses se tyre me shume se ata vete vemendjen e mori vogelushja Ajka.

Tashme Ajka eshte rritur si nje zonjushe e bukur dhe Xhensila i ka bere nje surprize te vecante ne dhomen e saj. Xhensila i ka ndare me ndjekesit keto rregullime te dhomes se vajzes dhe duket dicka vertete e mrekullueshme.

Muret ne dhomen eajkes jane kthyer ne vepra arti dhe jane piktuaruar me doreme motive lulesh, ku mbizoterojne ngjyrat lejla, roze, dhe jeshilja. Madje ne koken e krevatit te vajzes Xheni ka dizenjuar nje kurore princesash me nje perde te bardhe.

Tani dhoma e Ajkes duket vertete nje dhome princeshash