Home TE NDRYSHME Shikoni sa a ndryshuar Eni Cobani/Si vajzë e re, zonja Eni habit...

Shikoni sa a ndryshuar Eni Cobani/Si vajzë e re, zonja Eni habit fansat me foton që poston

459
0

Eni Çobani është nje nga figurat me te bukura te ekranit shqiptar dhe te gjithe e duan shume.

Ajo ka postuar një foto ku duket kaq bukur, veshur me një fustan me lule e pala.

Ajo shkruan se:“Çdo gjë e keqe që ndodhë sigurisht sjell diçka të mirë nëse e përzgjedh ta shohësh kështu. Lumturia është përzgjedhje, kurse pozitiviteti virtyt”.

Ne i urojme caste te bukura dhe plot shendet.