Sa e mirë e sa shumë është rritur/ Ami nxjerr foton e ëmbël me të bijën dhe bën dedikimin e ndjerë: Përjetë!

0
498

Me e vogla e familjes Mamaqi tashme duket se eshte rritur dhe madje Sia eshte nje nder femijet me te nndjekur te shqiptareve.

Edhe pse ne shume rralle ia kemi pare portretin e bukur, shohim shume poza te embla te vogelushes ne rrjete sociale te cilave Ami nuk u reziston duke i publikuar here pas here,

Kesaj here ne foton me te bijen Amarda ka vene mbishkrimin “shoqja ime e ngushte”.

Duke shijuar pushimet buzë detit e gjithe familja po kenaqet dhe tashmë që Sia është rritur më shumë, ajo kalon më tepër kohë me mamanë e saj, Amin.

Moderatorja kete foto e ka ndarë me ndjekesit e saj në Instagram.
Eshte një pozë shume e dashur nënë e bijë buzë detit, e ndërsa shkrimi që ajo i vendos fotos është akoma më i ëmbël.

“Une dhe Ti. Shoqja ime e ngushte, pergjithmone” – shkruan Ami anglisht ne mbishkrimin e fotos kur ato jane duke pare njera tjetren