Home TE NDRYSHME Rudina publikoi foton ku puth Markun, e degjenerojnë fare ndjekësit: Moj ti...

Rudina publikoi foton ku puth Markun, e degjenerojnë fare ndjekësit: Moj ti i

194
0

Rudina Dembacaj vazhdon të tregojë dashurinë që ndjen për Markun dhe së fundmi, moderatorja publikoi në Instagram disa foto.

Por duket se ndjekësit nuk do ta lenë të qetë me komente. “Rudina, e dimë që je e dashuruar, por gjërat e mira dhe me vlerë ruhen dhe mbahen për vete. Pastaj Marku ka dhe fëmijët e vet, lëru pak kohë dhe atyre”,- i shkruante një ndjekëse.

Por, Rudina nuk ka vonuar dhe i ka kthyer përgjigje. “Ua, me të vërtetë? Pse nuk i hedh një sy fëmijëve të tu. Se Marku është i zoti vetë”,- shkruante moderatorja.