Qytetarja lë spitalin Shefqet Ndroqi: por ja si me trajtuan mjeket..(VIDEO)

0
616

Nje apel ka ber nje nje grua nga Pogradesi pasi ajo ka dalur nga karantina per 15 dite

E buzëqeshur, ajo rrëfen se gjatë atyre 15 ditëve ka pasur momente të vështira, por nuk krahasohen me momentin kur ia del të të triumfosh. Ndërkohë, ka dhe një apel për qytetarët, për ata “skeptikë” që nuk besojnë te bluzat e bardha ndaj ne duhet ti besojme atyre dhe duhet ti falenderojme.

Ajo u shpreh se:“Jam mirë, trajtimi ishte shumë mirë, i shkëlqyer. Nga Pogradeci jam. Të vijnë në spital, të mos mendojnë se gjendja është shumë keq, është shumë mirë. Dua të falenderoj mjekët dhe infermierët. Ka momente të vështira në sptal, po është momenti i lumtur kur del”, tregon zonja.

Per me shume shikoni videon: