Home TE NDRYSHME Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet...

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i bukur i femijes

286
0

Nje lajm shume i bukur vjen diten e sotme ku Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë dhe ata jane shume te lumtur.

Bëhet me dije se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, nga nëna e Lekës.

Vogëlushja gëzon shëndet të plotë ne i urojme dite te bukura dhe jete te gjate Geraldines te vogel.