Pas dedikimit të Eduart, Arbana: Jam me fat që të kam

Pas përfundimit të emisionit Eduarti ka publikuar një foto me Arbanën dhe përbri saj shkruan: “Sonte ulim siparin e këtij sezoni, do rikthehemi edhe më të fortë. Arbana Osmani ti je emisioni dhe suksesi! Faleminderit të gjithëve”.

Por nuk mund të mos vihej re edhe komenti i Arbanës, e cila shkruan: “Sa me fat jam që të kam”! Eduarti dhe Arbana janë përfolur që janë në një marrëdhënie së bashku e kjo nuk është hera e prë që bëjnë dedikime të përzemërta për njëri tjetrin, ndonse asnjëri nuk ka dashur ta pranojë publikisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *