Saturday, February 22, 2020
Home Blog Page 4

Antibiotiku natyral që vret infeksionet e fshikëzës dhe veshkave me vetëm 1 përdorim

Veshkat janë një ndër organet e trupit më të rëndësishme, të cilat luajnë shumë funksione thelbësore dhe jetike. Infekisonet e fshikëzës dhe të veshkave...

Nëse shtëpia juaj ka nevojë për një pastrim të thellë, kushtojini vëmendje këtyre këshillave!

Pa marrë parasysh se sa shpesh e pastroni shtëpinë tuaj, ka gjithmonë zona që përfundojnë duke u lene pas dore. Megjithate pastrimi i thellë...

Ritvani telefonoi policinë që të dorëzohej, çfarë ndodhi fill pasi vrau 8 persona?

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me masakrën e Selenicës, ku Ritvan Zykaj vrau tetë anëtarë të një familjeje. Sipas TV...

Rama foto familjare nga pushimet, ja detaji i veçantë nga kryeministri

Nga shetitorja e re e Dhermiut, ku ka kaluar pushimet, kryeministri Edi Rama ka preferuar te ndaje me ndjekesit e tij nje foto familjare. Nje...

Adoleshentin e godet rrufeja, zbuloni objektin që i shpëtoi jetën

Një nxënës i mbijetoi një goditje rrufeje potencialisht vdekjeprurëse, sepse mbante një skateboard. Josia Wiedman, 13 vjeç, u mbrojt nga forca e plotë e valës...

Të gjithë ju prindër që keni fëmijë në shkollë, në shtator ju pret një...

Librat këtë vit të ri shkollor do të kushtojnë më shtrenjtë. Dhe jo pak por deri në 35 përqind më shumë se një vit...

“Kimikati” largohet nga Portokalli: Kur të fillojë sezoni do të jem në…

“Portokalli” duket se do të ketë largime të reja këtë sezon dhe aktorë të rinj pasi një tjetër personazh do t’I largihet trupës. Bëhet fjalë...

Vjen lajmi i mirë për Majkëll Shumaker, largohet nga Zvicra 5 vite pas aksidentit...

Rekordmeni i Formula 1 do të largohet pas shumë muajsh nga Zvicra për t’u zhvendosur në Spanjë. 49-vjeccari mësohet se do të vazhdojë procesin...

Uau po ndodh e papritura me motin, shi i rrëmbyeshëm. Ja çfarë pritet

Moti i keq ka mberthyer vendin dhe pritet qe edhe ditet ne vijim te kete mot te paqendrueshem. Ja parashikimi sipas IGJEUM ZJARRET NË PYJE ————————– Sot...

Bobo çfarë kam bërë! Zbulohen SMS e Ritvan Zykajt me vëllain pak pas masakrës

Gjatë marrjes në pyetje të vëllait të Ritvan Zykajt, Hoveljandos, policia ka zbuluar edhe mesazhet që ata kishin shkëmbyer me njeri-tjetrin. Gjatë kohës që ata...
271,532FansLike
15,495FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts

Na ndiqni ne Facebook

JU LUTEM BENI LIKE


This will close in 30 seconds