Sunday, January 29, 2023

Ky eshte u vetmi person qe mund ta mundi Luizin ne BBV tregon ekspertit te IT

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi, i ftuar sot në “Wake up”, tha se Luiz Ejlli ka thyer rekord duke arritur gati në 1 miliard...

“Fëmijët luajnë Big Brother në shkollë! Mësuesja imiton Arbanën, nxënësit imitojnë Luizin dhe Kiarën”

Fenomeni Big Brother, është futur edhe në shkolla. Kështu thotë sociologia Marsi Simo e cila me shqetësim shpreh se një prind i ka treguar...

Luizi plas gallaten e rradhes: Janë ca banorë që zënë raftet kot. Hap e mbyll valixhet. Si nuk përtojnë? Ose hajde me një çantë...

Luizi shkon shumë mirë me Oltën, thanë Armaldo dhe Kristi gjatë një bisede që po bënin në dhomën e ndenjes me Luizin. Sipas tyre, edhe...

Mjekime popullore për sherimin e fytit dhe bajameve

Shumica prej nesh e ka provuar se çfarë do të thotë të të dhembin bajamet. Në të shumtën e rasteve ato shkaktohen nga sëmundje...

4 këshillat kryesore për të larguar mykun ne shtepin tuaj

Unë jam një ekspert i mykut… ja 4 këshillat kryesore për të mbajtur larg kondensimin në dritare Allan Rein si nje ekspert ne kete...

Dikur u quajt “babai më i ri në Britani”, shumë vite më vonë ai tregon se si u shkatërrua jeta e ti

Disa vjet më parë, historia e Alfie Patten dhe Chantelle Steadman shpërtheu në mediat britanike. Arsyeja për këtë ishte sepse ata e kishin quajtur...

Lindi vajzën, por për pak humbi vetë jetën. Ja cfare e shpetoi gruan e futbollistit

Alice Campello, gruaja e Alvaro Morata, sulmuesit spanjoll të disa skuadrave, jetoi më 9 janar një nga ditët më të lumtura të jetës së...

Dashuria nuk njeh moshe. 52 vjecarja amerikane dashurohet me djalin 37 vjecar nga Skrapari

Nga ShBA nuse në Skrapar, dashuria nuk njeh moshë por duket se as kufij. I tillë është rasti i një amerikaneje 52-vjeçare, e cila...

1000 emra te bukur per femije per djem dhe vajza

Emra mashkullorë (75) Emra femërorë (91) A a Adamat Adan Adomat Adriatik Afrim Agim Agimor Agrin Agron Aidan Aigin Aimir Akal Alaron Alasin Alban Albanon Albanor Album Algas Alk Alkan Almarin Alper Altin Alzan Alzen Alzet Amant Amantin Amat And Andam Anden Andik Andin Anen Anil Antiam Aranit Arben Arbenor Arber Arberesh Arberor Arbi Arbian Arbor Ardian Argjel Argjend Argjendor Arianit Aril Arion Arlind Armir Artan Artar Artas Artian Artin Artmir Artor Artoran Arven Arzan Arzen Asdrea Ashtin Askan Astrit Atintan Audar Audat A a Adamata Adana Adania Adanira Adea Admeta Adriatika Afeida Aferdita Afrime Afrore Afta Agime Agimore Agnushe Agrina Agrone Aidana Aiola Aje Ajkina Ajkuna Alarona Alasina Albana Albanesha Albanona Albanora Albulena Albuna Aleta Alkana Alketa Alkina Almarina Alpera Altina Alzana Alzena Alzeta Amanta Amantina Amisa Ana Anda Andena Andika Andina Anduena Anila Antiana Antintana Anula Aranita Arba Arbana Arbena Arbenia Arbenore Arberasha Arbiana Arbrorja Ardiana Argjela Argjendore Arianisa Arianita Arila Ariona Arjeta Arlinda Armira Arnena Arnisa Arsa Artana Artare Arte Artiana Artina Artora Artorana Arvena Arzana Ashtina Astirta Atdhesore Audara Audata Aulona Avenda Emra mashkullorë (150) Emra femërorë (187) B b Bacol Bajuk Bakull Balan Baler Balish Ballan Ballor Ballush Balmir Balshe Balush Bamir Baral Bardh Bardhal Bardhani Bardhanjor Bardhian Bardhim Bardhok Bardhor Bardhosh Bardhush Bardhyl Bardibal Baren Barid Barjet Barlet Barmal Barven Barzid Bashkim Bato Baton Batonian Batul Batun Batush Bec Becan Bedar Bedarin Begatim Begator Bejkush Belshar Ben Bendo Benush Bercen Bergin Berosh Bersn Berzant Besa Besart Besatar Besator Besfort Besian Besim Besmir Besnik Besor Bestar Betim Bezan Bilan Bilbil Bilen Bilind Bilis Binak Birzim Bisar Bisen Bitil Bizat Bjeshkan Bjeshkor Blat Bled Bledar Bledaret Bledat Bledian Bledin Bledion Bledor Bleg Blegin Blend Blendar Bleran Blerand Blerian Blerim Bleror Blerosh Blert Blerush Blet Bletak Bletar Bletmir Bletor Blin Blirim Blodin Blond Boiken Bonin Bor Borak Boran Borash Borbardh Bores Borian Borim Borsak Borush Bregan Brel Brerim Bresha Bret Briken Briz Brizid Bruzor Bubul Bujar Bujet Buklor Bukuran Bukurosh Bukurush Bulezim Bulim Burim Burnor Burror Busid Butar Butor Buzagaz Bylin B b Bajame Bajuke Bajula Balera Balina Balisha Ballargjenda Balleze Ballmira Ballonja Ballore Balloshe Balmira Baluke Balushe Bamira Bardha Bardhabora Bardhana Bardhanjora Bardhesha Bardhime Bardhina Bardhoke Bardhonja Bardhora Bardhoshe Bardhulina Bardhyle Barena Baresha Barida Barzida Bashkime Bata Batona Batoniana Batuja Batula Batuna Batusha Becana Bedare Bedarina Begatia Begatime Begatore Bejka Bejkushe Belina Belita Beltina Bena Benara Benkushe Benusha Bergina Berkina Beroshe Bersa Bersena Berzanta Besa Besara Besarta Besforta Besiana Besime Besmira Besnike Besora Bestara Betare Betime Bezana Bidusa Biklena Bilana Bilbile Bilbilesha Bilena Bilida Bilisa Bilonja Birkena Bisara Bisena Biskonja Bitila Bizata Bjeshka Bjeshkana Bjeshkore Bleda Bledana Bledare Bledareta Bledarina Bledata Blediana Bledina Blediona Bledora Blega Blegina Blenda Blendara Bleranda Bleriana Blerime Blerina Blerona Blerore Bleroshe Blerta Blertana Blertoshe Blertusha Bletake Bletana Bletare Bletmira Bletore Blina Blirime Blodina Boikena Bonja Bora Borake Borana Borasha Borbardha Boriana Borime Borina Borsaka Borushe Bregana Bregore Brela Brena Brerima Breta Briga Brikena Brisilda Briza Brizida Bruzina Bruzore Bruzta Bruztore Bujana Bujare Bujaresha Bujaria Bujeta Bukla Buklore Bukura Bukurana Bukuresha Bukureza Bukurie Bukuriza Bukuroshe Bukurushe Bulëza Bulëzime Bulëzore Bulima Bulina Bulore Burbuqe Burila Burime Burimza Buronja Burrnore Butare Butëza Butina Butmira Butore Buzagaze Buzida Emra mashkullorë (16) Emra femërorë (10) C c Cakol Cal Cel Celush Cem Cemtar Cer Ceril Cirkel Cirket Cok Col Cukal Cukel Curr Curran C c Cala Cela Ceme Cemtare Cirkore Cuca Cukela Curlina Currana Currela Emra mashkullorë (14)...

Nena mbyll deren e kuzhines me celes pasi femija 5 vjec peshon 44kg. Do vetem te ha ushqim

Britani-Një nënë është detyruar të vendosë një dere me celes për fëmijën në kuzhinën e saj për të ndaluar 5-vjeçaren të marr ushqimin pa...

Luizi merr vendimin ‘përfundimtar’ për Kiarën diten e sotme

Çifti më i përfolur i momëntit brenda shtëpisë më të njohur të Big Brother VIP, Luizi dhe Kiara duket se sot janë sqaruar “përfundmimisht"...

Nëna me 12 femijë nuk poja del dot. Shikoni se sa litra qumësht harxhon në javë

Një nënë e 12 fëmijëve është detyruar të filloj kursimet pasi nuk po ja del me pasi familja ka shume shpenzime. Nëna, nga Nju Meksiko,...

SODA e BUKES sekreti i bukurise femerore / 3 receta qe duhet ti dini

Soda e bukës vepron si një acid ose bazë. Në këtë mënyrë soda e bukës mund të ndihmojë në neutralizimin e pH të lëkurës...

Sekreti i nje martese te lumtur kur burrat bejne pune e shtepis

Harroni çokollatat dhe arratisjet romantike, sekreti i një martese të lumtur fshihet në vullnetin që t’i përvishni mëngët dhe të ndihmoni njëri-tjetrin me punët...

Ja shenjat që tregojnë se niveli i sheqerit në gjak është tepër i lartë!

Të gjithë e dimë se diabeti është sëmundje që rrit nivelet e sheqerit në gjak. Por njerëzit e diagnostikuar me diabet nuk janë të...

Pse nuk duhet t’i rrahim fëmijët

Një studim i ri ka zbuluar se rrahja e fëmijës suaj mund të jetë e dëmshme për sjelljen e tyre dhe të shkaktojë probleme...

15 vjecari shqiptar po kalonte shinat. Humb jeten nga treni

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, jo shumë larg stacionit Chiari, në provincën e Breshias. Një 15-vjeçar nga Shqipëria por i lindur...

Shqiptari dikur punonte kopshtar me 4 euro dita. Sot Luizi fiton 150 mijë euro në muaj në Itali

Për të flasin shumë kohët e fundit. Dhe më shumë për jetën e vështirë në fillim dhe eksperiencën e suksesshme pak më vonë. Si...

Ylli Merja tregon pse duhet te perdorni gjethet e hithres. Ja cfare semundjes lufton

Hithra është ndër bimët shqiptare me më shumë benefite për oganizimin e njeriut për shkak të shumë sëmundjeve që ajo kuron. Në rubrikën “Bima...

Banorja e BBV tregon per semundjen e rend dhe cfare i tha sot banoreve te BBV

Nita, banorja e Big Brother Vip ka zbuluar se para më shumë se një viti është diagnostikuar me tumor në gji. Ajo ka lënë...

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe