Nënë për herë të dytë! Zbulohet gjinia e bebushit që po presin Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj!

Moderatorja Arbana Osmani se shpejti do te behet nene per here te dyte dhe lajmin ajo e ka dhene diten e saj te lindjes qe ka qelluar edhe dita e lindjes se Eduartit.

Te gjithe jane shume te interesuar per gjinine e bebit dhe tashme mesohet qe bebi do te jete djale e konfirmuar edhe nga te afermit dhe miqte qe e presin te dale ne jete pas 4 muajsh.

Nderkaq duket se Eduarti po mendon edhe per te ardhmen e femijes, pasi ka shprehur se nese bebi do ishte vajze do te behej regjisore por nese do ishte djale do behej futbollist.

ifti e ka konfirmuar lidhjen e tyre para nje vit e tashme ata nuk fshihen nga publiku madje tregojne shpesh lajme te bukura si ky i sotmi per pritjen e embel