Në krahët e Eduard Selamit, Ilva Tare prezanton për herë të parë familjen e saj te bukur

Ilva Tare gazetarja e njohor dhe shume e dashur per publikun ka publikuar për herë të parë portretin e plotë familjar dhe ata jane shume te lumtur te gjithe se bashku.

Ajo diten e sotme ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me bashkëshortin ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami dhe dy fëmijët e saj dhe ne i urojme dite te bukura dhe plot lumturi.

Familja duket shumë e lumtur, pasi e vogla e tyre Melodi feston 5-vjetorin e lindjes.

Gazetarja thote se:‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja.

Ndërsa foto ka marrë shumë komente, të cilat e urojnë Melodinën dhe familjen e saj.