Festoi 33-vjetorin! Rudina Dembacaj merr dhuratë nga Mark Frroku, por shikoni se cfare dhurate i ben ish-burri i saj

0
758

Rudina Dembacaj dhe ish-deputetin Mark Frroku prej kohësh është në qendër të vëmendjes dhe te gjithe komentojn per lidhjen e tyre dhe kjo pasi Dembacaj u divorcua me ish-bashkëshortin me të cilin ka edhe një vajzë të vogël.

Ajo ka qene ne vemendje te mediave per ndarjen e saj me bashkeshortin.

Ajo ka festuar 33-vjetorin e saj. Siç shihet edhe përmes disa fotove, moderatorja është surprizuar nga bashkëshorti i saj Mark Frroku dhe ish-bashkëshorti Aleksi.

Marku i ka organizuar një spektakël me fishekzjare, ndërsa Aleksi i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj “R.D”. Këtë dhuratë moderatorja e ka postuar në “Instastory” duke etiketuar ish-burrin.