Home TE NDRYSHME Ndërroi jetë në janar 2020, befason vajza e Xhevdet Ferrit: Babai im...

Ndërroi jetë në janar 2020, befason vajza e Xhevdet Ferrit: Babai im kishte simptomat e Covid-19 dhe

258
0

Xhevdet Ferri, u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare dhe vajza e tij ka folur për përvojën, që ka kaluar si e prekur nga Covid-19, duke treguar se edhe e ëma është prekur nga virusi.

Ajo ka thene se:“Të them të vërtetën nuk i kuptoj këta njerëz të cilët nuk besojnë akoma se ky virus ekziston ose nuk është për debat. Kjo gjë është reale. Unë isha shumë me fat që kam kaluar simptoma të lehta, të cila ishin disa dhimbje shpine dhe ethe. Mamaja ime e kaloi më keq dhe përfundoi në terapi me oksigjen”.

Janë bërë tashmë nëntë muaj nga humbja e aktorit dhe Bora ka bërë së fundmi një deklaratë kontradiktore me të parën, duke na tronditur të gjithëve.

“Kam humbur babain nga simptomat e hershme të Covid-19 këtë vit. Ai ishte 59-vjeç dhe një njeri fantastik. Njerëzit janë të lirë të mos besojnë. Unë uroj që asnjë prej të afërmëve të tyre mos ta kalojë këtë gjë.”.