”Motrën time ti?”/ S’do e besoni se ku punon aktori i filmit shumë të dashur, e kujtoni Fatmirin?

0
862

Nje nga filmat me te bukur dhe sa here qe e shikon te ngjall nostalgji.

Shumica e protagonistëve të filmave të famshëm shqiptar te viteve 80 janë shkëputur nga ekrani dhe nuk janë në vëmendjen e publikut.

Fatmiri i ‘Në shtëpinë tonë’ mund të mos shihet shpesh në ekran, por ai ka gjetur suksesin në prapaskenë.

Eptan Lohja është prej shumë vitesh drejtor i marketingut në TV Klan, si edhe themelues i një prej kompanive më të mëdha audio-vizuale në Shqipëri.

Kohet ikin por shiko se sa ka ndryshuar.